Shokohen kalimtarët në SHBA, 36-vjeçari kryen akte të turpshme me qenin e shokut

schedule11:11 - 7 Dhjetor, 2022

schedule 11:11 - 7 Dhjetor, 2022

Banorët në një lagje të Floridës janë tmerruar nga një 36-vjeëar, i cili ka kryer veprime të turpshme me një qen në mes të rrugës.

Siç raportojnë mediet e huaja, 36-vjeëari Chad Mason ka kryer marrëdhënie seksuale me qenin e shokut të tij, të cilin shoku ia kishte besuar për ta nxjerrë shëtitje. Sipas New York Post, kalimtarët janë shokuar nga akti i turpshëm i 36-vjeçarit .

Përpara skenës tronditëse ishtë një numër i konsiderueshëm kalimtarësh, mes tyre edhe një fëmijë. Kur kalimtarët temntuan të ndalonin 36-vjeëarin, ai u përpoq të arrtisej.
Në përpjekjen e tij për të për tu arratuisur ai ka shkatërruar zbukurimet e krishtlinjdeve që ishin vendosur në ambientet e jashtme të një kishe.

36-vjeçari përballet me një sërë akuzash, duke përfshirë paturpësinë publike dhe vandalizimin e një vendi kulti. Pas arrestimit Mason u lirua me kusht dhe gjyqi i tij u caktua për ditët në vijim të këtij muaji./abcnews.al.