Shkak marrëdhënia me gruan e shokut të skuadrës? Vlahovic sqaron të vërtetën

schedule10:36 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 10:36 - 1 Dhjetor, 2022

Çfarëdo që ai ka bërë me Juventusn, kjo nuk mjaftoi për t’i dhënë atij një fanellë titullari në ndeshjet e Serbisë në Botërorin e këtij viti.

Për Dushan Vlahovic, arsyeja, mungesa e të cilit në formacionin titullar shkaktoi pikëpyetje dhe raportime të ndryshme në mediat serbe.

Konkretisht, pati raportime që ia atribuonin mungesën e kohës së tij për të luajtur një marrëdhënie që ai ka me gruan e portierit të dytë të ekipit, Predrag Rajkovic.

Raportime të cilat i kundërshtoi:

“Më vjen keq që duhet ta nis konferencën për shtyp të Kupës së Botës në këtë mënyrë, por duhet të flas për këtë sepse gjërat po përhapen në lidhje me emrin tim. Atë që ne të gjithë lexojmë dhe dëgjojmë, nuk kemi nevojë të komentojmë diçka kaq absurde. Është e qartë se këta njerëz janë të mërzitur dhe nuk kanë asgjë më të mirë për të bërë sepse janë të frustruar apo të zemëruar, por puna e tyre kundër interesave kombëtare të skuadrës është padyshim puna e tyre kryesore”, ka komentuar Vllahovic. /G.D abcnews.al/