Sekreti që do t’i shtojë volumin gërshetit tuaj në një kohë të shkurtër

schedule19:29 - 27 Tetor, 2022

schedule 19:29 - 27 Tetor, 2022

Ndoshta deri para disa vitesh shalli klasik konsiderohej nga të gjithë si pizhame për flokë, por tani është një nga aksesorët tanë të preferuar. Vjen në dizajne, madhësi dhe ngjyra të panumërta, është i përshtatshëm dhe i shpëton flokët tanë nga ditët e këqija.

Përveç mënyrave klasike për ta vendosur, sigurisht që ka mënyra të tjera të ndryshme për ta integruar për të zgjidhur çdo “problem”. Një nga të preferuarat tona është ai më poshtë që kemi zbuluar në TikTok dhe i jep menjëherë volum unik gërshetit.

Kryesisht funksionon në flokë më të gjatë, por mund ta provoni edhe nëse keni flokë me gjatësi mesatare.

Shikoni më poshtë hap pas hapi se si të aplikoni trukun:

@cerensagtekin Summer braid🫠🦋#hairstyles #hairtutorials #hairtrends#summerhairstyles #hairscarftutorial ♬ Angeleyes (Sped Up Version) – april aries bae (SVT)

/abcnews.al