Sara mërzit bankierin e “Kutia 21”, zgjedh ofertën me më shumë euro

schedule20:51 - 19 Janar, 2022

schedule 20:51 - 19 Janar, 2022

Sara ishte konkurentja e radhës në “gameshow” e mbrëmjes në ABC “Kutia 21”. Ajo ka zgjedhur ofertën duke fituar 280 euro. Ndërkohë, në kutinë e saj kishte vetëm 200 euro.

Mesa duket këtë mbrëmje, bankieri ka dal me humbje dhe kjo e ka mërzitur shumë.

Për të parë gjithçka ndodhur këtë mbrëmje në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game show vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!

/abcnews.al