Rozana Radi tregon arsyen pse nuk bën botox

schedule09:47 - 8 Gusht, 2022

schedule 09:47 - 8 Gusht, 2022

Rozana Radi është një nga personazhet më aktive të ekranit shqiptar. Ajo i ka provuar gjithçka, nga muzika, moderimi deri te aktrimi.

Së fundmi, Rozi i ka dedikuar pak kohë ndjekësve të saj në Instagram. Edhe ndër të tjera, ka zbuluar se nuk ka bërë asnjëherë botox, pasi ky i fundit nuk është në preferencat e saj.

“Një aktore në profesion nuk duhet të përdorë Botox pvr mendimin tim, sepse i ikën mimika dhe do t ishte e vdekur në portret kur interpreton. Nëse ngrej vetullat efekti është ky në foto”, ka shkruar Radi në Instastory./abcnews.al