Rikthehen tensionet në PD

schedule13:26 - 23 Tetor, 2017

schedule 13:26 - 23 Tetor, 2017

Tensionet e brendshme në PD janë rikthyer këtë sezon të ri politik, duke evidentuar ndarjen mes Bashës dhe një pjese të strukturave. A do të sjellë analiza dhe riorganizimi i partisë bashkimin e kërkuar, apo largime të tjera të kritikëve? Detajet i sjell Mimoza Koçiu në Politika në ABC News.