Reiva provoi fatin në “Kutia 21”, sa euro mori me vete në shtëpi

schedule21:02 - 4 Mars, 2022

schedule 21:02 - 4 Mars, 2022

Reiva provoi fatin këtë të mërkurë në “Kutia 21”. Ajo zgjodhi ofertën gjatë mesit të lojës dhe fitoi 320 euro. Ndërkohë, në kutinë e saj kishte 350 euro.

Reiva doli e qeshur nga kjo lojë, ndonëse bankieri u mërzit edhe këtë herë.

Për të parë gjithçka ndodhur këtë mbrëmje në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game shoë vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!

/abcnews.al