Pse të gjithë po kopjojnë bionden e Ariana Grandes?

schedule07:52 - 8 Dhjetor, 2022

schedule 07:52 - 8 Dhjetor, 2022

Ideja kryesore mund të jetë që me fillimin e dimrit, t’i drejtohemi nuancave më të errëta dhe flokët të kthehen në ngjyrat e ngrohta, për t’i ndriçuar me disa pika kryesore për pranverën, por Ariana Grande bëri diferencën.

Ylli i ri, i cili së fundmi kishte adoptuar një nuancë të ngrohtë kafe që i shkonte shumë, bëri një ndryshim të madh dhe dëshmoi se këtë dimër biondet dominojnë më shumë se çdo vit tjetër.

E pavarësisht se dimri ka ardhur përgjithmonë, të gjithë nxituan të kopjojnë look-un e saj të ri!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Versioni i saj biond u adhurua në rrjetet sociale dhe të gjithë i shkruanin se sa janë dakord me vendimin e saj për t’u bërë bionde.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande)

Nëse edhe ju mendoni kështu, gjithsesi, ne jemi me ju! Bionde, e shihni, ky dimër ka tendencë të jetë yll./abcnews.al