Priste dru në mal, zhduket prej një jave druvari në Martanesh, çfarë u gjet në pyll

schedule20:29 - 11 Korrik, 2021

schedule 20:29 - 11 Korrik, 2021

Një person rezulton të jetë zhdukur prej një jave. Bëhet fjalë për Agim Shehu nga Kostenja, i cili rezulton i humbur që prej datës 04.07.2021.

Vendndodhja e tij e fundit ka qenë “Lugu  Desë ” Martanesh.  Shehu ka qenë  duke punuar dhe nxjerrë lëndë drusore për shtylla miniere. Banorët kanë shkuar në pyll për ta kërkuar, por janë gjetur vetëm motorsharrën që ai përdorte për të prerë dru.

Është lajmëruar edhe policia e Librazhdit, por deri më tani nuk ka asnjë konfirmim zyrtarë. e.l/abcnews.al/