Prezantim pronash dhe koncepte dizajni, “Habitus” sjell sfidën mes Klestës dhe Eglit

schedule20:53 - 3 Dhjetor, 2020

schedule 20:53 - 3 Dhjetor, 2020

“Habitus” në këtë puntatë sjell sfidën mes Klestës dhe Eglit.

Është episodi në të cilin konceptohet dizajni i një penthouse, i cili prezantohet nga Egli dhe një apartament i propozuar nga Klesta, si mundësi investimi për klientën e saj e cila jeton në Kanada.

Një prezantim pronash i cili vlerësohet edhe nga pjesëmarrja e Rafaela Rica./ Abcnews.al