Politika zien, Tahiri ‘thumbon’ me një mesazh të koduar (FOTO)

schedule19:46 - 3 Shtator, 2020

schedule 19:46 - 3 Shtator, 2020

Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri pavarësisht se është larguar nga politika aktive për shkak të procesit gjyqësor, vijon që të ironizojë dhe “thumbojë” duke e parë gjithçka nga lart. Politika është mobilizuar dhe dy partitë kanë nisur që tani fushatën për zgjedhjet, me PS-në që ditët e fundit i ka pasur shumë të ngjeshura, ndërsa ish-ministri në faqen e tij në Facebook ka postuar një foto ku janë dy qen të trajnuar, ndërsa postimin e shoqëron me mbishkrimin “Menjëherë pas mësimit”. Por për cilin është mesazhi i koduar?