Po kërkonte kotelen, gruaja zbulon një vizatim të çuditshëm brenda dollapit të kuzhinës

schedule07:40 - 18 Maj, 2021

schedule 07:40 - 18 Maj, 2021

Një grua ka zbuluar një vizatim të çuditshëm nën dollapin e kuzhinës. Menjëherë ajo iu drejtua njerëzve për ndihmë ndjekësve në TikTok.

Sipas medieve të huaja, Angelica tha se zbuloi një gropë të vogël poshtë njësisë së kuzhinës, derisa ajo dhe i dashuri i saj po kërkonin kotelen e saj të re në shtëpi.

Në videot që ajo ndau në llogarinë e saj në TikTok, Angelica tha se vrima ishte sa pëllëmba e saj.

Vihet re që ajo zmadhon pamjet si dhe ndez blicin e kamerës teksa xhiron në kuzhinë.

“Është një fotografi këtu, dhe nuk e di se çfarë kuptimi ka”, dëgjohet të thotë ajo./abcnews.al