Plot surpriza, “Friendzone” vjen sërish në ABC

schedule19:59 - 12 Shtator, 2021

schedule 19:59 - 12 Shtator, 2021

Edhe këtë sezon, çdo ditë nga ora 14:00 do të jeni në shoqërinë e programit dedikuar të rinjve. Friendzone rinis në ekranin e ABC me një studio të re dhe rubrika që do të përfshijnë të gjithë të rinjtë e apasionuar pas showbiz, teknologjisë, kinematografisë, modës por dhe muzikës.

Me Liesa Haxhiasllani dhe Ardit Murataj mesdreka juaj do të jetë akoma dhe më dinamike kështu që #eja’nzonë me ne. /abcnews.al