Pezullohet trajneri i Aston Villas për femra, hetime për mesazhet e tij

schedule20:06 - 3 Shkurt, 2023

schedule 20:06 - 3 Shkurt, 2023

Një tjetër histori skandali vjen nga Anglia.

Në lidhje me pezullimin e çështjes Greenwood, dje Sun njoftoi se Jack Peel, trajneri i ekipit të femrave të Aston Villas U-21 është pezulluar nga posti i tij.

 
Në detyrë që nga viti 2020, trajneri 27-vjeçar tashmë është nën hetim dhe klubi po ashtu kërkon nga federata hetime të rrepta. /G.D abcnews.al/
Pezullohet trajneri i Aston Villas për femra: hetime për mesazhet e tij për lojtarët femra - imazhi 2