TIA bën njoftimin e rëndësishëm për shqiptarët e bllokuar në Zyrih

schedule13:01 - 16 Qershor, 2020

schedule 13:01 - 16 Qershor, 2020

Tirana International Airport ka njoftuar se ç’do të ndodhë me personat që kanë mbetur në Zyrih të Zvicrës nga fluturimi i ditës së djeshme.

TIA njofton se këta persona duhet të lidhen me kompaninë Edelweiss pasi fluturimi do të bëhet sot.

Nisja nga Zvicra parashikohet në orën 16.10 dhe mbërritja në Tiranë 18.10. Ndërsa, nisja nga Tirana parashikohet në orën 18.55 dhe mbërritja në Zyrih në ora 21.00. /abcnews.al/