Përplasen makinat në Durrës, niset drejt spitalit një nga drejtuesit e mjeteve

schedule23:31 - 5 Shkurt, 2023

schedule 23:31 - 5 Shkurt, 2023

Një aksident ka ndodhur në Durrës ku një makinë ka përplasur një automjet tjetër,

Për pasojë është lënduar një nga drejtuesit e mjeteve.

Bëhet fjalë për shtetasin G.M 26 vjeç, i cili ka përplasur makinën e shtetasit A.C, ky i fundit ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Policia dhe grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur detajet e aksidentit.

Njoftim policie:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 22:30, në lagjen nr.16 Durrës, një automjet me drejtues shtetasin G. M., 26 vjeç, ka përplasur automjetin me drejtues shtetasin A. C, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit./abcnews.al/