Përmbyset autoboti në Librazhd, shoferi shpëton për mrekulli (Pamjet)

schedule16:10 - 12 Qershor, 2021

schedule 16:10 - 12 Qershor, 2021

Një aksident është regjistruar pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd në fshatin Xibrakë.

Një autobot, pa karburant u përmbys duke rrezikuar jetën e shoferit, por fatmirësisht shpëtoi pa lëndime duke u nxjerrë nga policia dhe zjarrfikësja.

ABC ka siguruar pamjet  nga aksidenti. Paraprakisht dyshohet se shkak i daljes nga rruga të kamionit ka qenë shpejtësia. d.b/Abcnews.al