Përlot djali i aktorit Rikard Ljarja: Ciao Tado, nuk të them dot lamtumirë

schedule18:56 - 23 Prill, 2020

schedule 18:56 - 23 Prill, 2020

Ndarja nga jeta e aktorit Rikad Ljarja ishte një humbje e madhe për botën e artit. E pazëvendësueshme është kjo humbje për familjen dhe miqtë e ngushtë të aktorit.

Ndërkohë, djali i aktorit të ndjerë, Leander Larja ka bërë një dedikim prejës për të atin në rrjetet sociale. Ai shkruan se nuk do të donte kurrë që të vinte kjo ditë, jo kaq shpejt, thotë ai.

Mesazhi:

Drita e shprit tim u largua fizikish por kurrë s’largohesh dot nga mua, do jesh gjithmonë me mua o ba o shpirt im o shoku im i vetem. S’do doja te shkruaja kurrë per këtë ditë , jo kaq shpejt jo, më fal. Nuk te them lamtumirë, do te them si çdo dit “Ciao Tado” , do takohemi e do kemi perjetesinë për bisedat tona. Prehu ne paq o bab se drita e shpirtit tend është me mua.

/abcnews.al