Përfundojnë 3 ndeshjet në Superligën e Kosovës, derbi mes Dritës dhe Ballkanit mbyllet në barazim

schedule18:30 - 15 Shtator, 2021

schedule 18:30 - 15 Shtator, 2021

Kanë përfunduar 3 ndeshjet në BKT Superligë të Kosovës.

Derbi mes Dritës është mbyllur në barazim pa gola.

Feronkeli ka fituar minimalisht 1-0 ndaj Dukagjinit, ndërsa Malisheva ka fituar në transfertë 0-3 ndaj Llapit. /abcnews.al/