Performanca e dobët e Interit, Barcelona dhe Sassuolo vendimtare për Inzaghin

schedule09:20 - 3 Tetor, 2022

schedule 09:20 - 3 Tetor, 2022

Inter ka pasur një start të dobët këtë sezon dhe Inzaghi rrezikon çdo ditë edhe më shumë pozicionin e tij si trajneri i ekipit zikaltër.

Sipas “Gazzetta dello Sport”, Interi do të marrë një vendim përfundimtar për Simone Inzaghi në nëntë ditë ose pas ndeshjeve kundër Barcelonës dhe Sassuolos./ h.ll/abcnews.al