Për bërrylat e lënduar zgjidhja është një dhe gjendet në kuzhinën tuaj

schedule12:16 - 5 Shkurt, 2022

schedule 12:16 - 5 Shkurt, 2022

Bërrylat janë një pjesë e trupit për të cilën shumë nuk arrijnë të kujdesen dhe për shkak të ndjeshmërisë së tyre kanë nevojë për kujdesin e duhur.

Në shumicën e rasteve, hidratuesit dhe kremrat e ndryshëm të trupit nuk hidratojnë pikat specifike, por mos u zhgënjeni sepse zgjidhja është në shtëpinë tuaj dhe konkretisht në kuzhinën tuaj.

Nëse ju shqetësojnë njollat ​​e trupit që duken gjithmonë më të errëta se pjesa tjetër, si bërryli apo gjuri, bëni rregullisht një fërkim të lehtë me limon./abcnews.al