Penthouse tek liqeni, apo një vilë në periferi? Ndiqni sfidën e radhës në “Habitus” në ABC

schedule20:40 - 7 Janar, 2021

schedule 20:40 - 7 Janar, 2021

Penthouse tek Liqeni i Thatë, apo një vilë në periferi të qytetit? Çfarë do të vendosë të blejë klientja e Gledisa Brahimit dhe Blerina Hysajt të cilat në këtë episod të “Habitus” në “ABC” vijnë në sfidë përballë Elona Dushkut, që zgjedh t’i prezantojë një apartament në Rrugën e Kavajës klientes së saj. Për më shumë ndiqni emisionin e plotë./ Abcnews.al