Pas sulmeve të vazhdueshme, Kanye West vendos foto profili ish vjehrrën e tij

schedule12:15 - 29 Shtator, 2022

schedule 12:15 - 29 Shtator, 2022

Reperi i njohur, Kanye West ka hanitur ndjekësit me veprimin e fundit që ka bërë në rrjete sociale. Ai vendosi foto profili në Instagram ish-vjehrrën e tij, Kris Jenner. Një tjetër sulm ndaj saj? Jo, me sa duket një shenjë paqeje, një demonstrim dashurie dhe respekti ndaj nënës së ish gruas së tij, Kim.

Këtë e shpjegon vetë reperi nëpërmjet një postimi ku shpjegon se gjesti i tij synon të ndryshojë “narrativën” e marrëdhënies së tyre. “E postova Kris me mendime paqësore dhe rrespekti. Le ta ndryshojmë historinë”, shkroi reperi, i cili ka pasur probleme me të në të kaluarën.

West's followers were greeted by an image of the reality TV star on his page Wednesday

Në fillim të këtij muaji, Kanye tha se ndjente se Jenner kishte detyruar dy nga vajzat e saj, Kim dhe Kylie Jenner të pozonin për Playboy. Ai postoi një imazh të bashkëpunëtores së Kylie, Victoria Villarroel, duke thënë: “Mos lejoni që Kris t’ju bëjë të bëni Playboy siç bëri ajo me Kylie dhe Kim.

The musical artist posted to Instagram Stories his intent behind the post, saying it was done with the best of intentions

/abcnews.al