Operohet Rey Manaj, tjetër mungesë te Shqipëria në Nations League

schedule21:35 - 8 Shtator, 2022

schedule 21:35 - 8 Shtator, 2022

Shqipëria luan dy duelet e fundit në Nations League në fund të këtij muaji, kundër Izraelit dhe Islandës.

Kuqezinjtë duhet t’i bëjnë llogaritë edhe pa sulmuesin Rey Manaj, i cili ditën e sotme është operuar dhe e ka njoftuar në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rey Manaj (@reymanaj97)

Sulmuesi shkruan se operimi ka shkuar mirë, sipas planifikimit, dhe shpreson të kthehet sa më shpejt të ndihmojë me gola edhe skuadrë e Ëatford në Championship. / abcnews.al