Ofertë zyrtare për Eriksen, Giroud dhe Moses: Ausilio konfirmon gjithçka

schedule21:18 - 20 Janar, 2020

schedule 21:18 - 20 Janar, 2020

Drejtori sportiv i Interit, Piero Ausilio, ka konfirmuar gjithçka për Sky Sport: Inter ka bërë ofertë zyrtare për Eriksen dhe është në pritje.

“Po, kemi bërë një ofertë zyrtare për Christian Eriksen. Ai është një lojtar i madh dhe Tottenham ka shumë oferta për të, por ne kemi besim se do ta mbyllim me sukses këtë operiacion.

Giroud? Kemi bisedime dhe do të firmosim me të në rast se një nga sulmuesit tanë, largohet. Deri më tani, bisedimet kanë ndaluar, por kemi bërë progres gjatë ditëve të shkuara. Me Victor Moses, kemi arritur akord dhe ditët e ardhshme, do të bisedojmë edhe për detajet e fundit”./abcnews.al