Ofertë joshëse për Antonio Conte

schedule09:04 - 20 Tetor, 2021

schedule 09:04 - 20 Tetor, 2021

Trajneri italian është një nga kandidatët e preferuar nga bordi i Manchester United si zëvendësues i Solksjaer në rast të shkarkimit të tij , sipas Mirror.

Trajneri norvegjez është duke u marrë në pyetje gjerësisht pas një fillimi të dobët në ligë, ku ai ka humbur dy nga tre ndeshjet e tij të fundit në Premier League, si dhe është mposhtur nga Young Boys në Ligën e Kampionëve dhe West Ham në Carabao Cup . /abcnews.al