“O moj e mirë e xhanit”, Monika Kryemadhi ia thotë këngës me të rinjtë e LRI-së

schedule15:44 - 4 Dhjetor, 2022

schedule 15:44 - 4 Dhjetor, 2022

Deputetja e Partisë së Lirisë, Monika Kryemadhi ka zgjedhur të kalojë këtë të dielë me të rinjtë e Lëvizjes Rinore për Integrim.

Nëpërmjet një postimi në Tk Tok, Krymadhi ka treguar momenete nga e diela e saj me të rinjtë.

Deputetja ka guxuar madje të kërcejë e tëjkëndojë nën ritmet e këngës së Romeo Veshajt dhe Ermal Fejzullahur “Më e mira”.

@monika.kryemadhi Super LRI-ja 🔥❤️ #fyp #meemira #trend #monikakryemadhi #lights #tiktok #pl #partiaelirise #terinjte #lri ♬ original sound – Monika Kryemadhi

/abcnews.al/