Nuk u zgjodh deputete, Ori Nebijaj tregon me një foto si i kujton momentet e fushatës

schedule21:23 - 11 Maj, 2021

schedule 21:23 - 11 Maj, 2021

Ori Nebijaj është bërë nostalgjike për periudhën kur bënte fushatë me Partinë Demokratike. Ndonëse nuk u bë pjesë e Kuvendit, ajo ruan kujtime të mira nga ky moment.

Pak minuta më parë, Nebijaj ka publikuar në rrjetet sociale një foto, në krah të së cilës shkruan: “Nga ‘ditari’ i nje fushate, ku vec nisi e mori forme nje rrugetim i gjate!”.

Sipas rezultateve të publikuara nga KQZ, ajo mori 5,599 vota dhe nuk arriti që të zgjidhej deputete duke thyer herësin.

Nebiak ishte numri 18 në listën e Tiranës, ndërsa demokratët fituan 15 mandate në kryeqytet./abcnews.al