“Nuk ka karrige që vlen më shumë se siguria e familjes”, Gentian Muça reagon për “lëmshin” në futboll

schedule22:02 - 28 Janar, 2022

schedule 22:02 - 28 Janar, 2022

Gentian Muça, futbollisti që ka mbajtur edhe shiritin e kapitenit te Tirana, ka reaguar pas ngjarjeve të fundit në vendin tonë me futbollin.

“Si gjithmonë duhet të vijnë zyrtarë nga jashtë që të merren dhe të rregullojmë punët tona të brendshme!

Gjithsesi nuk besoj që ka karrige, pushtet apo institucion që është më i rëndësishëm dhe vlen më tepër se sa siguria e familjes!

Gjësë më të shtrenjtë që zotërojme! Në mbështetje të futbollit! Lojës me te bukur ne botë!”, shkruan Muça./ abcnews.al