Njihej si përdorues i lëndëve narkotike, gjendet i pajetë 39-vjeçari në Maliq

schedule19:26 - 7 Dhjetor, 2021

schedule 19:26 - 7 Dhjetor, 2021

Një 39-vjeçar në Libonik të Maliqit është gjetur i pajetë në banesën e tij. Bëhet e ditur se 39-vjeçari me iniciale A. L., nuk ka shenja dhune.  Ai jetonte i vetëm në banesë ndërsa njihej edhe si përdorues i lëndëve narkotike.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të vdekjes. /abcnews.al/