Një muaj festë, një muaj oferta në Megatek

schedule15:49 - 1 Dhjetor, 2022

schedule 15:49 - 1 Dhjetor, 2022

Muaji energjik dhe festiv i dhjetorit ka mbërritur. Atmosfera po ndihet çdo ditë e më shume, në rrugët e qyteteve, bare e restorante, shtëpi.

Zbukurimet plot drita dhe shkëlqim janë gëzimsjellës për të gjithë e sidomos për më të vegjlit të cilët hyjnë në botën magjike të festave.

Në Megatek, entuziazmi i festave ka ditë që ka filluar, por ardhja e dhjetorit çeli sezonin “1 muaj festë, 1 muaj oferta”, i cili prej vitesh mbush shtëpitë me çmimet më të mira.

Dritat e pemës u ndezën. Muaji i dhuratave filloi. Presidenti i kompanisë Megatek, z. Dionis Teqja, u shpreh për të gjithë klientët se:

“2022 është në prag të përfundimit të tij. Ne arritëm që këtë vit të pasurojmë Megatek me produkte të reja dhe gjithashtu zgjeruam investimin tonë me 2 qendra të reja tregetare (Tirana outlet village në Lundër dhe Tirana Outlet Park pranë Megatek, njësite e reja tregtare ushqimore Mercato Italia me produkte italiane me cilësi të garantuar dhe Fashion Avenue, një outlet mode me markat më të mira europiane dhe veshje nga me të bukurat me çmime mbi 50% më lirë se tregu europian”.

Në Megatek, 1 muaj festë 1 muaj ofertë, do të sjellë oferta të reja çdo javë. Mbi 20 mije artikuj do të jenë në ofertë çdo jave. Duhet ta vizitoni çdo javë që t’i zbuloni.

Ndërsa për ata që blejnë online në faqen Megateksa.com do të krijohet mundësia e sjelljes së dhuratës në shtëpi nga Babagjyshi Online” Çdo ditë në Megatek fëmijet do të mund të takojnë Babagjyshin, të bëjnë foto në këndin e tij dhe të përfitojnë dhurata.

Babagjyshi Megatek filloi ndarjen e shumë dhuratave për fëmijët dhe i premtoi:

“Femije, do të jem çdo ditë në Megatek. Ejani të takohemi, e të bëjmë fotografi! Kam edhe shume dhurata për ju.”

“1 muaj festë, 1 muaj” oferta është tradita e Megatek për festa të lumtura këtë fundvit./abcnews.al./