Nga vazelina te kremi me çmim të lirë, produktet e preferuara kozmetike të Dianës që mund t’i blini ende sot

schedule18:30 - 11 Nëntor, 2022

schedule 18:30 - 11 Nëntor, 2022

Kanë kaluar më shumë se 20 vjet nga vdekja e Princeshës Diana atë natë gushti nën një urë në Paris, e megjithatë edhe sot stili dhe sharmi i saj mbeten të përjetshëm, duke ndikuar në zgjedhjet e modës edhe sot e kësaj dite te qindra gra.

Megjithatë, nuk ishte vetëm marrëdhënia e saj me modën që e bëri atë një ikonë të madhe të kohës së saj. Diana kishte sekretet e saj të bukurisë, rutinën e saj të përditshme, të cilën e ndiqte me përpikmëri. Ajo që është edhe më e mirë është se kjo rutinë nuk kushton shumë dhe se shumë nga produktet e preferuara të bukurisë së princeshës së ndjerë janë ende në dyqane.

Me përjashtim të dy parfumeve të saj të preferuar të cilët janë mjaft të shtrenjtë dhe mund të gjenden vetëm në internet, Diana përdori dy nga produktet më të përballueshme në treg për të hidratuar lëkurën e saj.

Shikoni se cilat janë ato në videon e mëposhtme.

/abcnews.al