Nëntori ka nisur, por kjo shenjë e Horoskopit nuk do ta kalojë mirë këtë muaj

schedule19:21 - 9 Nëntor, 2022

schedule 19:21 - 9 Nëntor, 2022

Muaji i ri ka ardhur dhe fundi i vjeshtës për disa do të vijë si një përrallë, ndërsa për të tjerët fati nuk do të jetë në anën e tyre, me një shenjë që mbledh mbi të shanse të mëdha për të luftuar këtë nëntor.

Situata të forta, të cilat do të ndikojnë drejtpërdrejt në psikologjinë dhe emocionalen, duke rezultuar në kthimin në mjedisin e brendshëm. Një pushim i shkurtër që me siguri do të lehtësojë ritmet e çmendura të përditshmërisë.

Dhe “fatlumi” i madh nuk është askush tjetër veçse Dashi.

Protagonisti kryesor do të jetë kërkimi i thelbit përmes marrëdhënieve tuaja ndërpersonale dhe konkretisht ndikimi që luani në jetën e atyre që ju rrethojnë. Dhe diku atje, ju mund të rishikoni konstante të caktuara, të pranoni ndryshueshmërinë që karakterizon speciet njerëzore dhe situatat në jetë në përgjithësi.

Një pyetje duket e madhe brenda jush dhe kjo do të ketë të bëjë me faktin nëse ndiheni të kënaqur me marrëdhëniet tuaja. Por brenda kësaj klime do të keni mundësinë të përballeni me frikën e zhgënjimit, e cila pengon lidhjen tuaj me njerëzit dhe ju bllokon në guaskën tuaj.

Reflektimi do të fokusohet nëse, nga ana tjetër, preferoni të distancoheni nga ajo që nuk ju mbulon plotësisht./abcnews.al