Në rrjetet sociale, një video me Fernando Torres u bë virale

schedule16:41 - 7 Tetor, 2022

schedule 16:41 - 7 Tetor, 2022

Duket e mahnitshme. Fernando Torres tregoi një formë fizike të mahnitshme gjatë stërvitjes. Nisur nga video më poshtë, spanjolli e viziton rregullisht karrigen lëkundëse, shkruan abcnews.al.

Torres doli në pension tre vjet më parë dhe që atëherë ka punuar si trajner i të rinjve teAtletico Madrid.

Në këto tre vite, Torres ka ndryshuar vërtet fizikun e tij dhe tashmë i ngjan jo shumë një ish-futbollisti, por një bodybuilder.

Këtë verë, tifozët e Liverpool-it e takuan Fernandon në plazh dhe gjithashtu e admiruan formën e tij fizike. /G.D abcnews.al/