Ndodh në Serie A: Destro shënoni teksa mbante në duar një shishe me ujë (FOTO+VIDEO)

schedule09:10 - 26 Shtator, 2021

schedule 09:10 - 26 Shtator, 2021

Sulmuesi i Genoa, Mattia Desto u bë protagonist dje gjatë ndeshjes Genoa-Verona e cila përfundoi 3-3, shkruan Corriere dello Sport.

Në shënimin e golit të tij të dytë, i cili e kishte ndalur rezultatin në çast në 3-2, Destro arriti të realizojë teksa  duke mbajtur një shishe me ujë në duar.

Pas ndeshjes ai tha: “Kisha ngërçe, isha i lodhur dhe në fund nuk dija ku ta hidhja.

Një mbrëmje shumë e veçantë, veçanërisht pasi ishte debutimi i pronësisë së re amerikane, të cilën tifozët e Genoa nuk do ta harrojnë aq lehtë. /abcnews.al/