Nations League/ Formacionet zyrtare Skoci-Ukrainë

schedule20:29 - 21 Shtator, 2022

schedule 20:29 - 21 Shtator, 2022

Nations League rikthehet sot me ndeshjen e vetme të ditës.

Në Glasgow, Skocia do të presë Ukrainën në orën 20:45. Ndeshja pritet të jetë emocionuese dhe interesante me raste dhe gola.

Dy klubet e sotme janë përkatësisht në vendin e parë (Ukraina) dhe të dytë (Skocia). Ukraina ka një gol avarazh interesant, ku ka shënuar 5 dhe ka pësuar një, ndërsa Skocia ka shënuar 6 dhe ka pësuar 4./ h.ll/ abcnews.al

Formacionet zyrtare: