Natalia në versionin rozë, modelja provokon nga Miami

schedule23:56 - 18 Shkurt, 2021

schedule 23:56 - 18 Shkurt, 2021

Ish-e dashura e Neymar, Natalia Barulich, përfundon shpesh në lajmet rozë. Modelja e njohur shpesh herë provokon me postimet e saj në rrjetet sociale dhe pikërisht këtë gjë ka bërë dhe disa orë më parë.

 

29-vjeçarja ndodhet në Miami dhe ka shfrytëzuar kohën e bukur për të bërë plazh. “Unë i dua të gjithë gjërat rozë”, shkruan ajo krahas fotos me rroba banjo.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch ? (@natalia)

Postimi është pëlqyer shumë nga fansat e Natalias, të cilët surprizohen herë pas here nga ajo. Kujtojmë që Barulich u përfol vitin e kaluar se ishte në një lidhje me yllin e PSG-së, ndërsa kohë më parë ka patur dhe një lidhje me këngëtarin e njohur Maluma. /abcnews.al