Mungon zyrtarizimi nga Interi, Sanchez firmos largimin

schedule16:29 - 8 Gusht, 2022

schedule 16:29 - 8 Gusht, 2022

Alexis Sanchez është larguar nga zyrat e Interit së bashku me agjentin e tij.

Sulmuesi kilian ka firmosur prishjen e kontratës së tij me Interin dhe tashmë është një lojtar i lirë dhe i gatshëm të firmosë me një klub të ri, që sipas të gjitha gjasave do të jetë Marseille në Francë./ h.ll/abcnews.al