“Mos fol se të vrava”, autoritete kërkojnë ndihmën e qytetarëve për të kapur burrin që frikëson gratë në park

schedule18:16 - 5 Gusht, 2022

schedule 18:16 - 5 Gusht, 2022

Një grua ka përjetuar një ngjarje të frikshme ndërsa ka qenë duke shëtitur në një park në Manchester.

Sipas “The Sun”, gruaja ka qenë duke ecur pranë një pellgu rosash, ndërsa ka vënë re një burrë, i cili i ka shkuar nga mbrapa dhe i ka vënë dorën në gojë duke i thënë mos bërtiste ndryshe do ta vriste me thikë.

Por gruaja ka rezistuar ndërsa i ka kafshuar dorën dhe më pas është larguar me vrap duke lajmëruar menjëherë policinë.

Autoritete britanike kanë shpërndarë foton e burrit dhe kërkojnë ndihmën e qytetarëve.

/Abcnews.al/