Mori pengje në një zyrë poste, ekzekutohet autori

schedule10:23 - 15 Janar, 2019

schedule 10:23 - 15 Janar, 2019

Është ekzekutuar nga policia personi i armatosur, i cili hyri në një zyrë poste në New Jersey duke qëlluar me armë zjarri dhe duke marrë peng dy gra.

Ai u qëllua për vdekje nga agjentët e policisë teksa po përpiqej të largohej me të dy pengjet, njëra prej të cilaev ishte ish e fejuara. Autori i sulmit ndërroi jetë në spital nga plagët e marra, ndërsa raportohet se nuk ka pasur të plagosur./abcnews.al