Momenti i pazakontë: Burri kap topin e ndeshjes, në duar kishte djalin dhe një gotë birrë

schedule11:00 - 10 Korrik, 2021

schedule 11:00 - 10 Korrik, 2021

Një video e pazakontë po bën namin në Tëitter, pasi deri më tani ka marrë mbi 600 mijë pëlqime nga njerëzit në më pak se katër ditë.

Në pamjet shfaqet një burrë, që ka bërë lëvizjen e duhur në kohën e duhur duke mos humbur rastin për një të marrë një dhuratë në shtëpi.

Duke parë topin që vraponte drejt tij, burri arriti ta hidhte fëmijën në ajër, të kapte topin, ta kapte fëmijën dhe të ruante birrën.

Fëmijës iu dukë gjithçka si një lojë gjersa asnjë pikë birrë nuk u derdh nga gota.

Ndërsa njerëzit mbetën “gojëhapur”, kur panë momentin befasues./abcnews.al