Meta takon të riun me bagëti: Të ndalojmë shpopullimin në këto treva të mrekullueshme

schedule17:48 - 24 Tetor, 2021

schedule 17:48 - 24 Tetor, 2021

Presidenti Ilir Meta i cili ka zgjedhur natyrën për të pushuar këtë fundjavë, është takuar me një të ri në bregun e Zabërzanit.

Teksa ka ndarë foto në rrjetet sociale, Meta thotë se ai është një nga blegtorët e rinj që duhen mbështetur më shumë për të ndaluar shpopullim dhe pakësimin e blegtorisë.

“Me Juli Liçollarin, në Bregun e Zabërzanit, një nga blegtorët e rinj të cilët duhen mbështetur më shumë, në mënyrë që të ndalojmë shpopullimin, por edhe pakësimin e blegtorisë në këto treva të mrekullueshme”, shkruan Meta. /Abcnews.al