Meta del për vrap në mëngjes: Gëzuar 8 Dhjetorin, lavdi Rinisë studentore

schedule08:21 - 8 Dhjetor, 2021

schedule 08:21 - 8 Dhjetor, 2021

Në ditën e rinisë presidenti ka zgjedhur ta nisë duke vrapuar pranë Liqenit Artificial në Tiranë. Meta është ndalur duke përcjellë edhe një urim.

“Gëzuar 8 Dhjetorin. Ditën e Rinisë. Lavdi Rinisë studentore”, u shpreh Meta.

Më herët edhe kreu i qeverisë Edi Rama përcolli një urim për të rinjtë.

Ndërkohë në kampin blu Basha dhe Berisha “të ndarë” nga njëri tjetri kanë paralajmëruar takime me të rinjtë demokratë. /Abcnews.al