Mes 10 cent dhe 10 mijë euro, lojtari në “Kutia 21” pranon ofertën, sa para mori në shtëpi?

schedule20:51 - 12 Janar, 2022

schedule 20:51 - 12 Janar, 2022

Me 420 euro është larguar në shtëpi konkurrenti i sotëm në game show “Kutia 21”, Bujari.

Rrjedha e lojës pas pranimit të ofertës rezultoi paksa dështim për të, pasi në dy kutitë e fundit shuma e parave ishte mes dy ekstremëve, vlerës më të vogël 10 cent dhe 10 mijë euro.

Por Bujari doli i fituar nga kjo lojë pasi në kutinë e tij kishte pasur vetëm 10 cent, ndonëse drejtuesi i emisionit Enkel Demi u përpoq t’i bënte një rreng të fundit bankierit Edi Oga. /Abcnews.al