Melisa zgjedh ofertën dhe mërzit bankierin, sa ishte vlera që kishte në kuti

schedule21:00 - 9 Qershor, 2022

schedule 21:00 - 9 Qershor, 2022

Melisa provoi fatin këtë të enjte në “Kutia 21”. Ajo e nisi lojën e buzëqeshur dhe kështu shkoi deri në fund.

Mes shumë vështirësive dhe dilemave, Melisa zgjodhi ofertën prej 310 eurosh. Mirëpo, deri në fund ajo ka qenë në siklet pasi në lojë ishin plot 1 mijë euro. Fatmirësisht, në kutinë e saj kishte vetëm 150 euro. Kjo gjë nuk e gëzoi bankierin, i cili duket u largua për në shtëpi shumë i pashpresë.

Për të parë gjithçka ndodhur në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game show vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!

/abcnews.al