Më në fund momenti i Asllanit, Inzaghi: Ndaj Romës do të jetë titullar

schedule14:28 - 30 Shtator, 2022

schedule 14:28 - 30 Shtator, 2022

Simone Inzaghi, trajneri i Interit, ka folur në konferencën për shtyp përpara ndeshjes ndaj Romës e cila do të luhet të shtunën.

“E dimë që humbja me Udinese erdhi për fajin tonë, luajtëm nën standardin tonë dhe e dimë se të bëjmë më shumë.

Asllani do të jetë titullar nesër ndaj Romës, është zgjedhur nga unë dhe nga drejtuesit e klubit.

Në mesfushë kam vështirësi me vetëm 4 lojtarë në dispozicion”, është shprehur Inzaghi./ h.ll/abcnews.al