Mbyllet pjesa e parë, Argjentina zhgënjen ndaj Meksikës

schedule20:51 - 26 Nëntor, 2022

schedule 20:51 - 26 Nëntor, 2022

Argjentina po rrezikon shumë.

Ekipi i Scalonit po barazon pa gola ndaj Meksikës duke zhvilluar një lojë të dobët dhe pa raste shënimi.

Kujtojmë se Argjentina vjen pas humbjes ndaj Arabisë Sauditre dhe sot i duhet me patjetër fitorja për të mbajtur gjallë shpresat për kualifikimim. /G.D abcnews.al/