Mbretëresha Elisabeth ha banane në mënyrën më të çuditshme

schedule11:18 - 20 Tetor, 2021

schedule 11:18 - 20 Tetor, 2021

Të gjithë anëtarët e familjes mbretërore kanë karakteristikat e tyre në ushqim. Princi William dhe Princi Harry, për shembull, i kanë dashur McDonald’s që kur ishin të vegjël, ndërsa Megan Markle vendos kunguj të njomë në salcën e domates. Por Mbretëresha sigurisht ka shijet më të çuditshme të ushqimit: Ushqimi i saj i preferuar është çokollata e zezë, ajo refuzon të hajë hudhër dhe ha banana me një stil të veçantë!

Po, e lexuat mirë! Sipas njërit prej kuzhinierëve të saj, arsyeja që Mbretëresha ha banane është që ajo të mos “duket si majmun”! Darren McGrady shpjegoi se Elizabeth së pari pret pjesën e sipërme dhe të poshtme dhe më pas e pret lëkurën në mënyrë që ajo ta heqë atë. Më pas i pret frutat në copa të vogla dhe i ha me një pirun.

Nëse po pyesni veten pse ajo realizon një vështirësi të tillë vetëm për të ngrënë një frut, le t’ju ​​themi se kështu ajo di të jetojë dhe nëse do të ishit mbret ndoshta do të bënit të njëjtën gjë!/abcnews.al