Mauricio Pochettino kandidat për stolin e Tottenham

schedule17:05 - 21 Mars, 2023

schedule 17:05 - 21 Mars, 2023

Antonio Conte është pranë largimit nga Tottenham pasi drejtuesit e klubit kanë marrë vendimin për të ndarë rrugët me trajnerin italian.

Në Angli ka disa emra si kandidatë për të zëvendësuar Conten dhe njëri prej tyre është ish-trajneri i Tottenham.

Mauricio Pochettino, sipas Sky Sports tashmë klubi lodinez ka kontaktuar me trajnerin argjentinas. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport24