“Marrëdhënie intime 10 herë në ditë?”, Melissa Satta rihap debatin

schedule15:40 - 3 Maj, 2020

schedule 15:40 - 3 Maj, 2020

Bashkëshortja e ish-mesfushorit të Milanit, Kevin Prince Boateng, është rikthyer të flasë rreth situatës që u krijua para tetë vitesh mes saj dhe Boatengut. Bukuroshja Melissa Satta deklaronte se ajo dhe i dashuri i saj në atë kohë bënin 10 herë seks në ditë.

Sigurisht lajmi bëri xhiron e Italisë dhe në atë kohë, ganezi po dëmtohej më shpesh. Boateng qëndroi jashtë fushave për disa kohë dhe më pas erdhi dhe largimi i tij nga kuqezinjtë.

”Në futboll duhet të kesh shumë kujdes me deklaratat, sidomos kur vjen puna tek seksi. Nuk e imagjinoni dot se çfarë lëmshi u krijua. Ishte si tornado. Të bësh seks 10 herë në ditë nuk më bën mua një grua që nuk e kontrolloj dot veten dhe që kam shumë dëshirë për seks”, deklaron Satta për “La Gazzetta dello Sport”. /abcnews.al